Uwaga! Każdego dnia możesz otrzymać darmowe opakowanie Vigrax. Kliknij i sprawdź, czy dziś jest Twój szczęśliwy dzień.
Wybierz język:

Twoje problemy z erekcją mogą doprowadzić
 do rozpadu niegdyś szczęśliwego związku

Niepełny wzwód i słaba erekcja to nie tylko Twój problem, ale przede wszystkim Twojej kobiety. Dziewczyny i żony znoszą całą sytuację jeszcze gorzej, niż Ty - trują się domysłami, nie mogą zasnąć rozważając wszelkie możliwe scenariusze: "A może mnie zdradza?", "Przytyłam i już mu się nie podobam...", "Pewnie jest gejem...".

Przeczytaj historie, które e-mailowo nadesłali mężczyźni korzystający z Vigrax. Uświadom sobie, jak poważne mogą być konsekwencje tego, że nie podejmiesz kuracji i nie powrócisz do silnej erekcji. 
"Była przekonana, że zdradzam ją z sąsiadką z dołu"
 zaburzenia erekcji w starym
Marcin, 44 l.

Najpierw zauważyłem, że Kasia łypie spode łba na panią Ewę, naszą sąsiadkę. Myślałem, że się o coś pokłóciły. Później zupełnie przypadkiem nakryłem żonę, jak czyta moje SMSy. Gdy zapytałem, o co jej chodzi, zaczęła wrzeszczeć: "O co mi chodzi?! Myślałeś, że jak wykasujesz wiadomości od tej dziwki to się nie dowiem? Wiem, że z nią sypiasz!".

Była przekonana, że zdradzam ją z sąsiadką z dołu. Argument: brak seksu od 3 tygodni. Głupio mi się było przyznać, że po prostu nie jestem w stanie osiągnąć wzwodu, a tłumaczenie się, że jestem wierny na nic by się zdało.

Poszedłem po rozum do głowy. Przestałem się unikać swojego problemu, poszukałem w sieci informacji na temat skutecznych kuracji. Trafiłem na Vigrax, a przekonało mnie to, że nie są to tabletki które się bierze okazjonalnie przed stosunkiem i które przestają działać po 2 godzinach, ale profesjonalna, zdrowa kuracja dająca trwałe efekty.

Po dwóch tygodniach przyznałem się Kaśce, co było problemem, pokazałem jej też Vigrax na dowód. Przeprosiła za swoją reakcję, ale mówiła, że dostawała obsesji. Na szczęście ten etap już za nami - teraz jesteśmy szczęśliwi jak nigdy dotąd.

"Płakała po nocach, bo myślała, że przestała mnie podniecać"
 potencja
Adam, 53 l.

Prowadziłem niezdrowy tryb życia - paczka papierosów dziennie, piwko przed telewizorem co wieczór itd. Mój popęd stopniowo spadał, aż w końcu doszło do sytuacji, gdy nie byłem w stanie zupełnie osiągnąć wzwodu. Zacząłem unikać stosunku na wszelkie sposoby - tłumaczyłem się stresem w pracy, zmęczeniem, kładłem się wcześniej do łóżka, wychodziłem z kumplami gdy tylko mogłem.

Myślałem, że to wyłącznie mój problem do momentu gdy wróciłem do domu, a Agnieszka siedziała cała zapłakana. "Już Ci się nie podobam? Wolisz pić z ze znajomymi niż się ze mną kochać?". Upatrywała przyczyny w swoich - jak je określiła - grubych udach i postępujących zmarszczkach. A to zupełnie nie tak!

Zdecydowałem, że pora otwarcie porozmawiać o problemie. Bardzo mi ulżyło, gdy wyjaśniłem, dlaczego ostatnio unikałem seksu. Znalazłem w sieci Vigrax i rozpocząłem kurację. Na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale efekty przyszły szybko. Oboje byliśmy nimi pozytywnie zaskoczeni. Agnieszka porzuciła swoje kompleksy. Uratowaliśmy nasz związek.

Któraś z historii brzmi znajomo? W takim razie nie zwlekaj i

Zamów vigrax już teraz
"Podejrzewała, że jestem gejem i się z tym ukrywam"
 zaburzenia erekcji w starym
Krzysztof, 34 l.

Nigdy nie miałem problemów z kobietami, aż pewnego dnia coś we mnie pękło. Poznałem super dziewczynę i po kilku randkach zaprosiła mnie do siebie. Wiedziałem, na co się zanosi... ale gdy przeszliśmy do "konkretów", bardzo długo nie mogłem osiągnąć erekcji. Ona się niecierpliwiła, ja się stresowałem i w końcu oboje byliśmy rozczarowani.

Spotykaliśmy się nadal, ale raczej unikałem zbliżeń, tłumacząc, że jestem zmęczony czy senny. Sugerowałem czasem, że myśli tylko o seksie. Widziałem, że coś podejrzewa, bo jestem wysportowanym i energicznym typem człowieka, więc ta awersja do seksu jej nie pasowała. W końcu nie wytrzymała i spytała wprost: "Krzysiek, czy Ty jesteś gejem?".

Tak zaskoczony to jeszcze nigdy nie byłem. Oczywiście zaprzeczyłem, ale musiałem też jak najszybciej udowonić swoją heteroseksualność i być też gotowym na seks z zaskoczenia, czego nie gwarantowały mi doraźne środki na potencję. Kolega polecił mi Vigrax. Bałem się, że będę miał od tego problemy żołądkowe albo bóle głowy, ale wszystko było w porządku. 

Po tygodniu dałem jej taki popis, że o teorii z gejem od razu zapomniała :)

Odbierz darmowe opakowanie Vigrax

Każdego dnia masz szansę otrzymać darmowe opakowanie Vigrax.
Kliknij w przycisk i sprawdź, czy dziś jest Twój dzień!
Odzyskaj silną erekcję - Kup Teraz
 potezna erekcja 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy