Uwaga! Każdego dnia możesz otrzymać darmowe opakowanie Vigrax. Kliknij i sprawdź, czy dziś jest Twój szczęśliwy dzień.
Wybierz język:

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Kliknij w interesujące Cię pytanie, aby zobaczyć odpowiedź. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, skontaktuj się z nami.
Odzyskaj silną erekcję w 7 dni
  • działa na 96% mężczyzn
  • brak efektów ubocznych
  • w 100% naturalny skład
Odzyskaj silną erekcję - Kup Teraz
erekcja   90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
1. Jak szybko zaczyna działać Vigrax?

Ponieważ Vigrax to kuracja, a nie doraźny środek, pierwsze efekty zobaczysz po kilku dniach. Biochemia każdego organizmu różni się między sobą. Stąd nie jest możliwe dokładne określenie momentu rozpoczęcia działania Vigrax specyficznie dla Ciebie. Nasz preparat jest najskuteczniejszy, kiedy zażywasz go dwa razy dziennie, bo podtrzymana jest wówczas równowaga mikroelementów diety i poziom krążenia wewnątrzorganicznego, a Ty masz pewność zachowania pełnej dyspozycji seksualnej i dobrego zdrowia w każdych okolicznościach.

2. Jak powinienem stosować / dawkować Vigrax?

Należy zażywać 2 kapsułki dziennie popijając szklanką wody.

3. Na ile trwałe są efekty działania Vigrax?

W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów Vigrax jest suplementem diety. Dzięki temu zamiast złudnych i chwilowych efektów pozwala na trwałe i systematyczne wspomaganie Twojego organizmu oraz zachowanie osiągniętych efektów. Seks to nie wyścigi. Jeśli chcesz być w nim lepszy inwestuj w swój sukces krok po kroku, a zdobędziesz niespotykane do tej pory możliwości.

4. Czy ktoś się dowie, że biorę Vigrax?

Tabletki na erekcję Vigrax wysyłamy w zwykłym, niczym nie wyróżniającym się opakowaniu i nie opisujemy jego zawartości. Wiemy jak ważna jest dla Ciebie dyskrecja, dlatego przykładamy szczególną wagę do zachowania wszystkich zasad wynikających z Polityki prywatności. Nie ma zatem możliwości, aby ktokolwiek dowiedział się o tym, że kupiłeś i stosujesz Vigrax, radząc sobie z intymnym problemem. Od Ciebie zależy czy i komu o tym powiesz, jednak radzimy podzielić się swoimi problemami ze stałym partnerem, któremu na pewno zależy na tym abyś wspólnie z nim je pokonał. Podobną szczerość doradzamy w relacjach z Twoim lekarzem domowym.

5. Czy Vigrax to tylko sposób czy lekarstwo?

Vigrax jest suplementem diety opracowanym specjalnie dla mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją. Biorąc pod uwagę, że medycyna nie stworzyła dotąd na to idealnego lekarstwa jedynie systematyczne stosowanie Vigrax może zapewnić Ci długie i silne erekcje, dzięki wspomaganiu Twojego organizmu. Przekona Cię o tym zadowolenie partnerki i znakomite samopoczucie.

6. Ile tabletek zawiera opakowanie Vigrax?

W jednym opakowaniu znajduje sie 60 kapsułekVigrax.

7. Czemu nie powiedzieliście mi o Vigrax wcześniej?

Vigrax jest niedostępny w sklepach drogeryjnych i aptekach. Dystrybuujemy go bezpośrednio, aby zachować pewność co do sposobu przechowywania, polityki prywatności i nie tylko. Dzięki temu słysząc Vigrax możesz być pewny jakości i efektów. Mamy nadzieję, że kiedy już poczujesz jego skuteczność zrozumiesz zasadność tej strategii i polecisz Vigrax innym.

8. Jak powinienem stosować Vigrax?

Zalecana porcja to 2 kapsułki dziennie.

9. Czy stosując tabletki na potencję Vigrax musze coś zmienić w dotychczasowym stylu życia?

Aby przekonać się o skuteczności Vigrax nie musisz robić nic poza jego regularnym zażywaniem. Oznacza to, że wszystkie dotychczasowe przyzwyczajenia i upodobania mogą pozostać niezmienione, gdyż działanie Vigrax jest od nich niezależne. Możesz spać, jeść, pić i zachowywać się tak jak do tej pory, a i tak odczujesz poprawę. Efekty będą jednak najlepsze, jeśli połączysz stosowanie Vigrax z regularną aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia.

10. Czy mogę stosować Vigrax , jeżeli nie mam problemów z erekcją ?

Tak. Vigrax stosują mężczyźni w różnym wieku na całym świecie. Jest to idealny i bezpieczny środek dla tych, którzy pragną doświadczyć czegoś nowego, a także sprawić ogromną satysfakcję sobie i swojemu partnerowi. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik)zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

11. Czy mogę pić alkohol stosując Vigrax ?

Tak. Vigrax nie wchodzi w interakcje z alkoholem.

12. Jak długo będę czekać na przesyłkę?

Zamówienia realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego, a produkt dostarczany jest w dyskretnej paczce, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Paczki za zaliczeniem realizujemy na terenie Polski. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą! Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 60 zł.

13. Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście. Obserwując zmieniające się trendy i zapotrzebowania naszych Klientów zamówienia są realizowane nie tylko na terenie Polski, ale również całego świata. W takim przypadku wydłużeniu ulega jedynie czas dostarczenia przesyłki. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 60zł. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą. Paczki za pobraniem realizujemy na terenie Polski.

14. Jaki jest skład Vigrax?

Vigrax został stworzony w 100% z naturalnych składników. Pełny skład to: VigraxErect Proprietary Blend, L-arginina  HCl, żeń-szeń, buzdyganek naziemny, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna. Naturalny skład Vigrax gwarantuje brak efektów ubocznych. Kuracja jest więc całkowicie bezpieczna.

15. Czy mogę stosować Vigrax gdy cierpię na przewlekłą chorobę?

W przypadku gdy cierpisz na przewlekłą chorobę, np. cukrzycę, przed rozpoczęciem kuracji bezwzględnie zalecamy konsultację z lekarzem.

16. Czy mogę stosować Vigrax jeśli przebyłem niedawno operację?

W przypadku przebytej w ostatnim czasie operacji przed rozpoczęciem kuracji bezwzględnie zalecamy konsultację z lekarzem.